Nehoda brzdila dopravu
Dopravu na kolínském obchvatu komplikovala v pondělí dopravní nehoda. Podle mluvčí policie Vendulky Marečkové se nákladní vozidlo s návěsem srazilo s osobním vozidlem Fiat Punto. Nehoda se obešla bez zranění a nedošlo při ní ani k úniku provozních kapalin.

Kolín stále trápí odhozené stříkačky
Injekční stříkačky odhozené v Masarykově i Třídvorské ulici. To je obraz uplynulých dní. Městští strážníci naštěstí na oznámení reagují rychle a nebezpečný odpad z ulici neprodleně po nahlášení odklízejí do sběrných boxů.Pomozte najít motorkáře
Pomozte policii při pátrání po bezohledném řidiči, který 29. srpna po 15 hodině srazil chodkyni na přechodu ve Slavkovského ulici v Pečkách. Ta tudy procházela s dvěma dětmi. Dětem se naštěstí nic nestalo, ale žena musela být z místa s těžkým zraněním převezený do Vinohradské nemocnice. „Motocyklista z místa odjel, aniž by zraněné poskytl první pomoc. Jeho spolujezdkyně z místa kolize odešla neznámo kam,“ řekl mluvčí policie Michaela Nováková.Řidiči motorky hrozí za ublížení na zdraví a neposkytnutí pomoci trest odnětí svobody až na pět let. Pomozte ho policii nalézt. Informace můžete sdělit osobně na Dopravní inspektorát Kolín.

Řídil pod vlivem návykových látek
Devětadvacetiletý muž řídil osobní vůz Škoda Octavia. Městští strážníci při kontrole prokázali u tohoto řidiče pozitivní hodnoty na přítomnost THC.

Kradl, na místě ho přistihli
Krátce před osmou večer přistihli muže z Nymburska, který v nákupním centru odcizil zboží v hodnotě téměř 1000 korun. Načapali ho však, muž se přiznal, zboží musel vrátit a ještě zaplatil pokutu.

Narkomanka zboží schovala
Zboží za necelou stokorunu schovala narkomanka z Peček a chtěla ho nezaplacené pronést ven z obchodu. To se však nepodařilo a ze svého činu se teď bude zpovídat příslušnému správnímu orgánu města Kolín, kterému věc předali městští strážníci, kteří byli na místě.