Muž se začal opět chovat agresivně a pokusil se napadnout jednoho ze strážníků. To se mu ale nepovedlo. Policisté zahájili bezpečnostní prohlídku, při které u muže nalezli návykové látky, pomůcky k prodeji a injekční stříkačky. Případ byl nadále předmětem vyšetřování.

Krádež lesku na rty se jí nevyplatila

Kolín - Šestnáctiletá dívka z Chrudimi kradla v kolínském obchodním centru Futurum. Krádež lesku na rty ji ale nevyšla. „Mladistvá zboží uschovala do kapsy a prošla za pokladní zónu s úmyslem, že ho odcizí. Přivolaným strážníkům se ke krádeži doznala, vzhledem k tomu, že dívka nemohla hodnověrně prokázat svoji totožnost, byla předvedena na Policii České republiky,“ potvrdila Helena Honkiszová za Městskou policii v Kolíně. 'Odměna' v podobě pokuty ji neminula.

Narkoman kradl v Penny marketu

Kolín - Místní problémový muž se vydal krást do Penny marketu v ulici V Opletkách v Kolíně. Snaha pronést kapesní nůž, reflexní samolepku, svítilnu a topinkovač se mu nezdařila. „Narkoman z okresu Kolín naplnil skutkovou podstatu přestupku úmyslným jednáním, když v prodejně odcizil zboží v celkové hodnotě 903,80 koruny. Feťák uvedené zboží uschoval a prošel za pokladní zónu s úmyslem, že ho odcizí,“ potvrdila mluvčí Helena Honkiszová z Městské policie v Kolíně.

Jehlu našla na lavičce

Kolín - Paní nalezla v parku Komenského v Kolíně zapíchnutou injekční stříkačku přímo v lavičce. Neváhala a ihned kontaktovala městskou policii. Strážníci následně odklidili jehlu do příslušného sběrného kontejneru. V každém případu nálezu injekčních stříkaček je nejlepším nápadem kontaktovat městskou policii.

Narkomana převezli do nemocnice

Kolín - V brzkých ranních hodinách ležel v ulici Polepská v Kolíně narkoman. „Byl opřený o zeď a jevil příznaky intoxikace jinou návykovou látkou. Vzhledem ke stavu muže hlídka na místo přivolala rychlou záchrannou službu, záchranáři narkomana převezli do kolínské nemocnice,“ potvrdila Helena Honkiszová za městské policisty.