Kolín: Potraviny chtěl zadarmo

Krádeže v prodejně Billa se v odpoledních hodinách dopustil 45-letý muž ze Ždánic. Odcizil v prodejně různé potraviny v hodnotě 90,- Kč, které ukryl do tašky a prošel pokladní zónou bez zaplacení. Hlídka řešila přestupek blokovou pokutou.

Velký Osek: Fotbalové kabiny navštívil zloděj

Prozatím neznámý darebák si jako terč svého ataku vybral fotbalové kabiny na hřišti ve Velkém Oseku na Kolínsku. Vypáčil mříže a poté okno do šatny a vnikl dovnitř. Ze skladu poté odcizil elektrický kompresor. „Celková škoda i s poškozením činí 23 tisíc korun,“ popsala Petra Čimová z kolínského policejního ředitelství. Případ šetří policisté z Týnce nad Labem.

Kbel: Přijel se vyspat do Kolína

Při hlídkové činnosti nalezli dne 9.7. v 01.40 hod. strážníci opilého povalujícího se muže u zastávky autobusu v ulici Pražská. Jednatřicetiletý pán z obce Kbel byl hlídkou probuzen a ten se poté odebral k domovu.

Kolín: Z auta ukradl dvd přehrávač

V ulici Štítného se do zaparkovaného automobilu Hyundai SantaFe vloupal doposud neznámý lump. Rozbil zadní okno a odcizil dvd přehrávač. Šestadvacetiletému majiteli z Kolína vznikla škoda 25 tisíc korun.

Kolín: Tenisové kurty vyloupil lapka

Areál tenisových kurtů v ulici Brankovická v Kolíně navštívil neznámý lotr. U plechové haly odstranil visací zámek a vnikl dovnitř. Odcizil benzinovou kosu a motorovou pilu. Vzniklá škoda činí 10 tisíc korun.

Týnec nad Labem: Začalo to pákou, skončilo bitkou s obušky a baseballovou pálkou

Zřejmě alkohol stál za nefalšovanou bitkou, která se strhla v pondělí večer v ulici Havlíčkova před místní hernou. více čtěte zde