Plaňany: Odvezl si horské kolo

Devětačtyřicetiletý majitel z Plaňanpostrádá své kolo. To mu totiž odcizil doposud neznámý lotr. Přelezl na pozemek a vnikl na pozemek domu. Poté zamířil do garáže, odkud kolo sprostě zcizil. Vzniklá škoda přesáhla 12 tisíc korun.

Volárna: Místní fotbalisty vykradl neznámý lotr

Do klubovny místních fotbalistů vnikl doposud neznámý lump. Překonal zámek a odcizil barevnou televizi a chladící agregát značky Budvar. Vzniklá škoda činí bezmála 100 tisíc korun.

Kolín: Před půlnocí si chtěli zahrát fotbal

Autohlídka MPvyjížděla na oznámení rušení nočního klidu do ulice Želivského. Skupinka tří mladíků si zde kopala s míčem, přičemž se míč odrážel od pletiva. Strážníci mladíky upozornili, že svým jednáním obtěžují okolí a vzhledem k pokročilé hodině i noční klid. Skupinka byla vykázána z místa.

Kolín: Do teska se přišel převléknout, ostrahu však neoklamal

Krátce po 21 hod. řešila hlídka MP krádež v obchodním domě Tesco. Mladík z Liberce v oddělení textilu utrhl z trička cenovku, poté si jej na sebe oblékl a své staré dal na ramínko a pověsil do regálu. V novém tričku za 150,- Kč prošel přes pokladnu bez zaplacení. Za přestupek byla dotyčnému uložena bloková pokuta a tričko si musel mladík obléknout to své.

Kolín: Zlodějsi odnesl šperky za 88 tisíc korun

V ulici Na Magistrále se do jednoho z rodinných domů vloupal doposud neznámý lotr. „Pachatel rozbil sklo a v nikl dovnitř,“ popsala Petra Čimová z kolínského policejního ředitelství. Byt poté prohledal a odnesl si šperky a notebook. „Třicetileté majitelce z Kolína vznikla škoda 88 tisíc korun,“ dodala mluvčí policie. Po lapkovi i zcizených věcech pátrají muži zákona.