V pátečním vydání regionálních Deníků ve středních Čechách a v Pražském deníku otiskneme hrací kartu jarní soutěže Vyhrajte víkend snů, a to včetně podrobných pravidel. Soutěž jsme pro vás připravili ve spolupráci s Aquapalace Praha v Čestlicích.

Princip soutěže je jednoduchý. Vystřihněte si z pátečního vydání vašeho regionálního Deníku hrací kartu. Kartu si můžete ale i vytisknout ZDE. Následně každý den, tedy od soboty 21. února až do pátku 6. března, otiskneme vždy jeden hrací kupon, který vystřihnete a nalepíte do hrací karty.

Žolík nahradí jakýkoliv kupon

Komu bude některý z kuponů chybět, tomu ještě v sobotu 6. března a v pondělí 8. března nabídneme takzvaný žolík, který nahradí jakýkoliv kupon. Pro žolíka si můžete dojít i do jakékoliv regionální redakce Deníku ve středních Čechách.

Po nalepení všech kuponů do hrací karty vyplníte všechny požadované rubriky a tipnete si, kolik osob měřících nad 100 centimetrů navštíví Aquapalace Praha v sobotu 14. března.

Hrací kartu pak odešlete na adresu Vydavatelství VLP, Přátelství 986, 104 00 Praha 10 - Uhříněves, heslo Víkend snů, do 10. března (datum poštovního razítka), nebo ji doručte do kterékoliv redakce vašeho okresního Deníku ve středních Čechách, nebo v Praze.

A pak už jen věřte, že váš tip byl ten nejsprávnější…