Čím více gratulantů dorazí, tím lépe, neboť organizátoři v čele s učitelkou Stanislavou Šindelářovou by se rádi pokusili o zápis do České knihy rekordů, a sice v počtu podpisů bývalých žáků tohoto vzdělávacího zařízení. „Každý návštěvník se může těšit na malý upomínkový dárek," předeslala Stanislava Šindelářová.

Pozvánka na oslavu 120 let Základní školy v Bílém Podolí.Zdroj: www.zakladni-skola-bile-podoli.webnode.czDoprovodný program bude pestrý: dvě výstavy, projekce fotografií, skákací hrad pro nejmenší děti, možnost setkání se všemi dosud žijícími učitelkami, hudba k tanci i poslechu v podání kapely Technics a pochopitelně nemůže chybět ani prohlídka základní školy.

„Touto akcí vyvrcholí několikaměsíční úsilí žáků a zaměstnanců školy. Děti se seznamovaly s novými výtvarnými technikami a postupy při tvorbě rozmanitých výrobků. Vytvářely informační poutač na budovu školy, roznášely letáky, podílely se na výzdobě - prostě udělaly všechno pro to, aby se u nás všem bývalým žákům či ostatním návštěvníkům líbilo," naznačila Stanislava Šindelářová.

Základní škola v Bílém Podolí po rekonstrukci v roce 2015.Zdroj: www.zakladni-skola-bile-podoli.webnode.cz

Čtěte také: Škola v Bílém Podolí oslaví jubileum, pokusí se o rekord