Oba předstoupili před diváky již před projekcí s tím, že tentokrát se nebude konat beseda po filmu a diváci mohli své dotazy pokládat okamžitě. Čehož jich několik využilo, obzvlášť když režisérova manželka a produkční Pavla každý dotaz odměňovala dárkem, ať už tričkem, čokoládou či elektronickými cigaretami. „Mě třeba ve scénáři filmu Ženy v běhu zaujalo, jak má postava vede tu rodinu, ale vůbec jsem nějak nezaznamenala, že se tam bude běhat. Takže jsem pak na chalupě běhala tři kilometry tam a tři kilometry zase zpátky. Tady mě zase ve scénáři upoutalo, že tam urvu zrcátko u auta, což jsem si nevyzkoušela v žádném filmu, natož v životě,“ odpověděla Zlata Adamovská na dotaz, podle čeho si vybírá scénáře.

„Já nerada vzpomínám, ale když bych měla nějakou roli vyzdvihnout, tak pak tu v televizním seriálu Hříchy pro pátera Knoxe režiséra Dušana Kleina, kde jsem si i zazpívala. Sice jsem doufala, že to bude na playback, ale pan režisér mě z toho vyvedl s tím, že všechno, tedy i zpěv, bude na živo,“ rozpovídala se herečka na základě další otázky.

Režisér zase prozradil, že byl už na absolventském divadelním představení Zlaty Adamovské. „Že tu roli vzala, jsem byl rád, je s ní totiž legrace, je příjemná a skvělá,“ složil jí hold režisér.

„Ta role mi ale není moc podobná. Já jsem ráda, že i při mém povolání jsem zvládla vychovat dvě děti. Byl to sice záhul, ale jsem na to pyšnější než na všechny své role,“ vyznala se Zlata Adamovská a sklidila potlesk sálu.

V kavárně pak podepsala několik podpisových karet, pár fanoušků ale za ní přišlo ze sálu uprostřed promítání pro autogram na přinesené fotky.

Do konce měsíce snímek Za vším hledej ženu promítá Kino 99 ještě několikrát, v neděli pak uvede režisér Petr Václav svůj snímek Il Boemo, který tuzemská Česká filmová a televizní akademie přihlásila do boje o filmového Oscara.