V poslední době se šestice účinkujících nesoustřeďuje jen na imitování známých zpěvaček, i když i tentokrát se na pódiu objevily Naďa Urbánková, Hana Zagorová nebo Darinka Rolincová či Laďka Kozderková coby pošťačka z filmu Trhák, ale i Michal Tučný, dvojice Kotvald a Hložek nebo Ruda z Ostravy, ale stále více se soustřeďují na hrané scénky, kde vedle osvědčeného moderátora Ládi Černého stále více uplatňuje svůj komediální talent kolínský rodák Lukáš Čepelák. Samozřejmě, že celý dvouhodinový pořad vycházel z legendárního televizního seriálu, ale přes ruskou privatizaci se dostal až do současnosti. V závěru se všichni přímo na jevišti odmaskovali a v přídavku vyzvali fanynky ke společnému tanci, což většina z nich přijala.

„Dáváme teď dohromady další program, měl by být o filmech, takže nám můžete klidně nějakou scénku přes internet poradit," vyzval přítomné dámy moderátor Láďa.

„Vůbec necítím ruce, jak jsem celou dobu tleskala," stěžovala si se smíchem jedna z odcházejících návštěvnic. Ani nový program se samozřejmě na podzim kolínskému společenskému domu nevyhne.