Olga se stala první Češkou v historii, která rallye absolvovala a navíc si odnesla plaketku za třetí nejlepší umístění mezi ženami ve spojené kategorii motocyklů a čtyřkolek. I její kolínské vystoupení bylo malým hrdinstvím, protože vůbec nemohla mluvit. „Ráno jsem byla na obstřiku hlasivek,“ zašeptala před besedou, nakonec se jí během téměř dvouhodinového pořadu podařilo docela rozmluvit. „Zítra jdu do televize, to jsem na to zvědavá,“ smála se.

Společně s novinářem zhruba padesátce diváků přiblížili nejen lákavé a viditelné závodní pozlátko, ale především na četné divácké dotazy probrali i choulostivá témata jako financování závodu, stravování, spánek nebo chození na záchod. „Především mezi kamióny rozhodují sekundy, takže neexistuje, že by se auto zastavilo a osádka se vyčůrala. Často se to řeší plínami, stravou, která se v těle zcela rozloží nebo závodníci na motorkách mají vývod z kombinézy k botám,“ zaznělo také na choulostivé téma. „Muži byli galantní a udělali mi hradbu z těl a nikdo se nedíval. Ke konci už je vám to jedno,“ vyznala se Olga, která líčila i útrapy s nedostatkem spánku či vylíčila nehodu s kamionem.

Oba protagonisté v závěru vybrali autory nejlepších dotazů a odměnili je knihou, ostatní si mohli velkou obrazovou publikaci i menší popisující humorné historky ze servisu, obě z pera Jana Říhy, zakoupit a samozřejmě nechat od autora podepsat.