Na film se poprvé v kině podíval i jeden z herců, bojovník Karlos Vémola s manželkou Lelou, který dorazil později a narychlo se mu přidávaly židle.

„No konečně je tu vidět, já kam přijdu, tam je černo. Vždycky Most!,“ pobavil Zdeněk Godla a zároveň upozornil na televizní seriál, který jej proslavil.

Po promítnutí filmu následovala beseda, to už s režisérem Tomášem Magnuskem, který vedl hlavní slovo, a přestože bavil pořád slušně zaplněný sál, většina debaty není pro množství vulgarismů zrovna publikovatelná.

Z maturitního plesu šesti tříd Odborné střední školy podnikání a mediální tvorby v Městském společenském domě v Kolíně.
Studenti podnikání a mediální tvorby ukončili plesový maraton kolínských škol

„Každý se mě ptá, jak se mi točilo se Zdeňkem Godlou, tak já vám povím historky, které jej naprosto charakterizují,“ rozesmál posluchače Magnusek a líčil populárního herce třeba jak nemohl pochopit, že nebude moci točit v jeho novém filmu Ležáky, protože není ani z nemocničního prostředí, natož se neodehrává mezi línými lidmi, nebo jak zcela vypustil účast v televizní debatě u Jaromíra Soukupa v TV Barrandov. „Poprvé jsem si zahrál malou roli a film byl více depresivnější, než jsem čekal,“ vyznal se z prvních emocí po zhlédnutí snímku bojovník Karlos Vémola, kterého doprovázela jeho manželka Lela a o něhož byl největší zájem o společnou fotografii.

Další odpověď zněla dvacet jedna dní, to na otázku, jak dlouho trvalo natáčení, jedna divačka pochválila filmovou hudbu. „Byla jsem jí doslova nadšená, i já učím děti, film se mi moc líbil, protože jsem v něm cítila srdce,“ vyznala se. Nejen ona, ale každý, kdo se jakkoliv zeptal, dostal coby pozornost volnou vstupenku na hokejový zápas kolínských Kozlů s Kladnem. Snímek Bastardi 4:Reparát je na programu kolínského kina i v dalších dnech.