„Poslední deska je perfektní, těšil jsem se, že z ní budou hrát více písniček, na festivalech to tak bylo," vyznal se jeden z mladých návštěvníků.

Většina fanoušků Wohnoutů si však koncert užívala od samého začátku až do konce jejich setu. Play list dnes již legendy, kapely Tři sestry, je už několik let stejný otevírá jej intro z Vlachovky a musí zaznít Ztráta imunity, Ta naše rytmika, DeDeron v podání harmonikářky Supice, Život je takovej, Mexiko nebo Kovárna, která tradičně koncerty uzavírá. Z novějších písniček si trvalejší místo vybudovaly Lázničky, Montér údržbář nebo oslava plzeňského piva Pilsner Urquell.

Tentokrát se hrálo bez tradiční přestávky, tu vyplnily skladby Stíny na duši a Sovy v Mazutu věnované jejich zemřelému autoru Františku Sahulovi a podpořené akustickou kytarou Rosti Cermana.

Na vtipně sprostou Už koluje fáma podpořili Tři sestry Wohnouti a zůstali ještě na jednu skladbu, „…tak ahoj, já jdu pryč," zazpíval tradičně frontman Lou Fanánek Hagen na závěr v Zelené, ale i s kapelou se ještě vrátili, aby, opět tradičně a postupně opustili pódium v písničce Modlitba pro partu.

Tentokrát už definitivně, fanoušky pak v sále vystřídaly uklízečky zametající stovky kelímků od vypitého piva.

Autor: Zdeněk Hejduk