A k tomu necelá desítka mužů, z nichž dva se tradičně ocitli na jevišti, třetí, známý z minulého představení, se na něj vehementně dral a čtvrtý se styděl, když na něj holky – kluci zaměřili svoji pozornost. Navíc nádherná výprava, prvotřídní kostýmy a imitování interpretů jako jsou Iveta Bartošová i se synem Arturem, Ilona Csáková, Věra Špinarová, Naďa Urbánková, Jiří Korn a Helena Vondráčková, Lucie Bílá coby Matka Ubu, ale i mnoho zahraničních zpěvaček a zpěváků třeba Tina Turner nebo Kylie Minogue.

To vše přivezla skupina Hanky Panky tentokrát pod názvem Televarieté 2011 a nutno dodat, že název nebyl samoúčelný – program rámovaly skutečné dialogy Jiřiny Bohdalové a Vladimíra Dvořáka z televizních scének, do nichž se „dabingem“ na jevišti strefovali travestiti, nechyběla ani scénka s divačkou v publiku.

Na konci se rozdávaly dárky pro nejvíce se bavící divačky a přídavková River Of Babylon od kapely Boney M postavila a roztleskal celý sál, některé se dokonce zapojily do vláčku a do rytmu cestovaly sálem. Nejen z tohoto kolínského pořadu, ale i z dalších dvou měst, natáčela brněnská redakce České televize dokumentární reportáž do pořadu Rodinné křižovatky, který se bude vysílat 29. prosince tohoto roku. V půlce února se pak Hanky Panky opět do Městského společenského domu vrátí, tentokrát se zcela novým pořadem nazvaných Techtle Mechtle.

ZDENĚK HEJDUK