S jejími členy jsme si proto popovídali, co je u nich nového a jak se na festival těší.

Vloni Bastilla vyhrála TPCA Beat Fest, nyní se vracíte v roli regulérně hrající kapely. Jaký to je pocit? Čím se chystáte překvapit fanoušky?

Je to samozřejmě úžasný pocit. Před dvěma lety jsme se na něm byli všichni společně podívat a přáli jsme si zde jednou vystoupit jako hlavní účinkující kapela a ono se nám to vážně splní. Je to vážně neskutečné a jsme za to velmi vděční. Pro fanoušky chystáme nadupaný program. Set je sestaven ze skladeb, které bývají nejžádanější.

Od loňského Beat Festu uplynul rok. Co se za tu dobu v kapele změnilo, kam jste se posunuli, co je dalšího nového?

Nechce se věřit tomu, že už je to rok. A co se změnilo? Tento rok byl pro nás velmi krušný. Prošli jsme si personálními změnami, názorovými neshodami a chvílemi to s fungováním kapely nevypadalo moc dobře. Ovšem každý problém má své řešení, dali jsme vše do pořádku a kapela klape dál, ještě lépe než předtím. Bohužel nás tyto strasti stály mnoho sil, a proto bylo občas celé fungování kapely pozastavené. Například z vyhraných peněz z loňského ročníku TPCA Beat Fest jsme chtěli natočit singl a videoklip, což se uskutečnilo nakonec až před pár týdny. Nyní už je vše v pořádku, tvoříme a tvoříme nové skladby, čeká nás natočení dlouho slibovaného videoklipu a naši fanoušci už nás budou moci od podzimu vidět mnohem častěji, než tomu bylo v posledních měsících.

Spousta kapel se mezi sebou utká. Je něco, co byste vzkázali soutěžícím, jak to vše zvládnout?

Užijte si to! To je to nejdůležitější! Nenechte se ovlivnit rivalitou nebo nervozitou a dejte do toho srdce!

Na jaké kapely se těšíte na Beat Festu vy?

My se nejvíce těšíme na naše kamarády v řadách soutěžních kapel! Budeme tam a budeme je podporovat jako oni nás minulý rok!