Na terasách zahraje Vojta Kiďák Tomaško

Folkový český umělec Vojta Kiďák Tomaškou zahraje od 20 hodin na terasách za Městským společenským domem v Kolíně. Zrekonstruované terasy za kulturním domem, jsou ideálním místem pro koncerty pod širým nebem. Tentokrát se stanou dějištěm pod taktovkou osobitého písničkáře. Ten je autorem hitů Toulavej, Morava, Česačů bavlny ráj, Druhá míza či Zelená košile. Zároveň je držitelem dvou autorských Port a jedné, kterou obdržel coby významná osobnost folkové hudby.

close Vojta Kiďák Tomáško při koncertu v loketské knihovně. info Zdroj: Deník / Lucie Žippaiová zoom_in


Blešák na vzduchu uzavírá sezónu 2019

Poslední dvanáctý termín Blešáku na vzduchu uzavře letošní sezónu dnes od 16 hodin v parku Komenského v Kolíně. „Dejte nepotřebným věcem druhou šanci,“ pod tímto heslem může přijít každý, kdo má doma spoustu zdánlivých zbytečnosti, a chce je poslat dál. Není potřeba žádných registrací ani poplatků, stačí jen rozbalit deku a vybalit své věci.

Vítán je široký sortiment od oblečení, obuvi, kabelek, přes knihy, časopisy, květiny, LP desky až po hračky, elektroniku a dekorativní předměty. A pokud nemáte co nabídnout? Můžete přijít jako lovci pokladů a pořídit si tak jedinečné předměty. Další Blešák na vzduchu se následně uskuteční až v roce 2020. 

close Blešák na vzduchu v Komenského parku v Kolíně. info Zdroj: DENÍK/Jana Martinková zoom_in