Nejmenší tanečníci se předvedli v hip-hopové skupině Endorlino při 4. základní škole v Kolíně, podobný taneční žánr ukázaly i členky taneční party FreaksCrew ze 6. pionýrské skupiny. Naopak zcela jiné taneční umění předvedly mažoretky TS Vergillio, které ale vsadily na moderní způsob zvaný twirling. Dámy, které si říkají Skupina Country 3D, přijely tradičně z Nových Dvorů, kde křepčí především ve stylu country, ale v úvodu se blýskly i při cvičení s praporci a tuto skladbu by měly ukázat i na letošním letním pražském Všesokolském sletu.

Taneční večer v Kolíně uspořádalo již podvacáté Gina Bellydance studio | Video: Zdeněk Hejduk

Z Polních Chrčic dorazily Chrtky, na pódium s sebou vzaly i své partnery a kromě jiných zaujaly také průřezem historie tanců na největší světové šlágry. Muži tančili i ve skupině Jedeme dál z Nymburka a s partnerkami zatančili i na country melodie. Nechyběl ani závodní tanec v podání Kateřiny Kukalové a Davida Frýby.

Dvě členky pořádajícího studia obdržely na pódiu květiny a gratulaci. Soňa ke kulatým osmdesátinám a paní, která tančí na invalidním vozíku. Obě jsou důkazem toho, že pohybovat se na hudbu s chutí a radostí se dá v jakémkoli věku i zdravotním stavu.