Je to jedna z mnoha věcí prodávaných na programu nazvaném Kája a Bambuláček, který se do stejných míst vrátil po necelém roce, tentokrát s podtitulem Bambulková párty.

Jeho protagonisty jsou culíkatá holka Kája ztělesněná Karolínou Blehovou a loutka zlobivého kluka Bambuláčka, kterou vodí a mluví Dalibor Kubečka. Celé hodinové představení stojí především na písničkách zpívaných Karolínou, z nichž třeba Lama Dance či Dalmatin nebo Kakadu si zpívali skoro všichni malí návštěvníci tancující pod pódiem. Sál k tomu přímo vybízel, protože před místy k sezení byl připraven prostor k tanci a děti v něm hned od začátku vytvořily řádný „fanouškovský kotel“.

Káju na pódiu podporovaly ještě dvě malé tanečnice. Kdo z rodičů sáhl do peněženky trošku hlouběji a připlatil ke vstupence ještě dvě stokoruny, umožnil tím po koncertu potomku setkání s oběma protagonisty. Ratolest si tak mohla promluvit či si plácnout rukou s Kájou, polechtat Bambuláčka, s oběma se vyfotit a odnést si podepsaný plakát či fotografii. Zcela určitě večer všichni usínali se spoustou zážitků v hlavě.