Regionální Roxor si na pódium přizval nejen zpěvačku Lucii Třešňákovou, ale i tradiční čertici, smrtku či kytaristu s maskou muzikanta Kiss a pod něj hodně svých fanoušků oblečených v kapelních tričkách, takže už od prvních minut večera vládla v oponou přepaženém společenském domě perfektní atmosféra.  „Jedenadvacátého dubna příštího roku na tomto pódiu oslavíme své třicetiny a pokřtíme dvoj LP,“ pozval závěrem fanoušky zpěvák Ondra Marek.

Oproti minulé návštěvě severomoravské dívčí kapely Kapriola ve stejných prostorách v rámci Babského rockfestu, zůstaly v ženské partě jen kytaristka a houslistka Dona Michellé a bubenice Mercy, nově přibyly zpěvačka Michelle a basistka Annie, zůstal repertoár z poslední desky i nové chystané, v němž nechyběly právě i elektrické housle.

Úderem dvaadvacáté hodiny vběhli na pódium staří rockoví harcovníci v nové kapele, hnáni vpřed mladou a půvabnou bubenicí Veronikou Lukešovou, která má přes své mládí i mezinárodní hudební zkušenosti. Úvodní Ameriku zpíval Fany Michalík v kostýmu španělského dobyvatele, v perfektní scéně, na které spolupracoval tým kapely Kabát, světlech i zvuku a využitím mola, se Limetal prošel celou svojí debutovou deskou. 

V Sex ‚n‘ roll nadchla Veronika fanoušky bubenickým sólem s netradičními prvky, na smutnou Karolínu věnovanou zemřelé fanynce kapelu podpořily houslistka a violoncellistka a přes Mayday a Starou gardu šel koncert do finále. Nadšení fanoušci se s tím pochopitelně nespokojili a vytleskané nestárnoucí pecky V tu ránu a Už víme svý v podobě dvou přídavků si zpíval celý sál, to už ale byla definitivní tečka. Že to byl hodně povedený večírek, potvrzovala pochvalná slova odcházejících fanoušků i pozdější ohlasy na sociálních sítích.