Současná zpěvačka se jmenuje Daniela Langrová, zpívá perfektně, navíc žije nedaleko Kolína a rockeři ji kromě jiného znají i z jejího účinkování v Rock Opeře. Středeční koncert ve velkém sále Městského společenského domu v Kolíně odstartoval jeden z největších hitů kapely Soumrak bohů následovaný dalším evergreenem Dívčí válka.

Přestože pořadatele připravili pro ty nejstarší a nejunavenější návštěvníky dva stoly se židlemi, postupně přicházející fanoušci si vytahali další stoly a židle a v úvodu všichni seděli. To naštěstí netrvalo dlouho a postupem času se vytvořil pod pódiem slušný a vstřícně reagující kotel.

Mezi notoricky známé skladby kapela zařadila i novinku ze stejnojmenné EP desky Marie Bladová. Před skladbou Hoří Notre- Dame se vtipkovalo na adresu Emmy Smetany, což zpěvačka ukončila slovy: „Já ji mám ráda.“ V druhé polovině koncertu zazněla titulní skladba desky Věž z písku i znovu vydané a remastrované nahrávky Doba ledová.

Fanoušci si ještě vytleskali přídavek a v rychlé anketě, kterou písničku chtějí zahrát, znovu zvítězil úvodní Soumrak bohů. „Splnil se mi můj dětský sen, Precedens hrají v Kolíně,“ byl nadšený jeden z několika kolínských návštěvníků, spousta dalších dorazila z Prahy či jiných měst. „Někdy je narváno a atmosféra je nic moc, tady bylo dnes lidí méně, ale atmosféra nakonec fantastická, hrálo se nám moc dobře a užili jsme si to,“ shrnul na závěr baskytarista Zdeněk Imramovský.