Lehce temným popem několik stovek fanoušků naladil ostravský písničkář David Stypka se svojí kapelou Bandjeez a písničkami z desky Neboj, a setkal se s úspěchem i u fanoušků Jelena stojících v prvních řadách. H

lavní hvězdy večera přišly na řadu zhruba po hodině a hned koncert odpálily skladbami Sám sebou a titulní z desky Vlčí srdce a sál okamžitě roztančily a rozezpívaly.

Čtěte také: KRÁTCE: Kam za zábavou a kulturou?

Kapela okolo zpěváka a výhradního textaře Jindry Poláka sází na chytlavé písničky a pestré nástrojové složení s houslemi, trubkou, klávesami a předivem akustických kytar.

Coby hosta na několik skladeb si pozvali zpěvačku Kateřinu Marii Tichou, part Jany Kirschnerové ve skladbě Co bylo dál z televizního seriálu Všechny moje lásky zazpívala s kapelou na pódiu na mikrofon dívka z publika a sklidila obrovský potlesk. „Moc jsme se na tohle turné těšili, jsme rádi, že chodíte a zpíváte naše písničky," děkoval Jindra Polák publiku, v němž bylo i několik dětí. Nechyběla ani osobitá předělávka písničky Karla Gotta Korunou si hodím, po devatenácti skladbách si fanoušci vytleskali ještě přídavky Slunovrat a Jelen.

Povedený večírek zakončila autogramiáda a společné focení u stánku s deskami a dalšími proprietami.