Na to samozřejmě fanoušci slyší a slušně zaplnili velký sál Městského společenského domu, většinou oblečeni v tričkách metalových kapel s pentagramy či lebkami coby ozdobou.

Úvod patřil trashmetalovému Debustrolu, včetně tradičního pozdravu publiku zpěváka a kytaristy Kolinsse. Pak hudební parta sázela ze svého bohatého repertoáru jednu tvrdou pecku za druhou: Vyhlazení, Válka, Yugoslavia či Krvavá práce, při závěrečné Masoterian nechyběla tradiční rekvizita – spuštěná motorová pila přímo u mikrofonu. Nadšení fanoušci, z nichž dva křepčili svlečení do půli těla, si vytleskali ještě přídavek. Pak už zbývalo jen podání rukou muzikantů s diváky v prvních řadách.

Po pauze na přestavbu se scéna změnila, přibylo velké množství mlhy, ohně a pódium připomínalo peklo. Což nebylo samozřejmě náhodou, set kapely Törr otevřel hit Armageddon a mezi patnácti přehranými skladbami byly i Ďáblův dech, Válka s nebem, Čert mě vem nebo Kladivo na čarodějnice. Trojice koncert ukončila skladbou To smrt jsem já, místo přídavku se jen s plným sálem muzikanti vyfotili.

Pak už zbývalo jen pořídit nějaký případný vánoční dárek s kapelou těmito svátky pohrdající a vydat se do zasněžených a promrzlých kolínských ulic.