Majitel parku Jiří Berousek přivítal návštěvníky a zároveň se neubránil slzám štěstí. U pásky nechyběl ani starosta obce Karel Mukařovský, který parku popřál spoustu úspěchů.

Po přivítání mohli návštěvníci poprvé překročit práh vstupní brány, kde na ně čekal maskot zmrzliny Mrož s krabicí zmrzlin. Hned za vchodem měly děti možnost vyzkoušet Aquadrom a ty větší třeba řetízkový kolotoč. Z dalších atrakcí je v parku třípatrový hrad s řadou skluzavek a tobogánů, lanové centrum, ale také vzduchové trampolíny.

Součástí parku je zoo s více jak 150 zvířaty. Vidět zde návštěvníci můžou slona indického, velbloudy, lamy, papoušky, osli, medvědy, zebry a mnoho dalších. Většina z těchto zvířat byla dříve prezentována v cirkuse.

Dospělé zaujme muzeum preparovaných zvířat a další muzeum, tentokrát historických vozidel, jako jsou motocykly, auta a traktory.

Majitel má již dnes ohledně parku spoustu představ a plánů. "V následujících dnech začneme stavět šapitó a od července budou probíhat pravidelné představení s koňmi" uvedl. Plánuje v areálu postavit také penzion s restaurací a bowlingem.