Program otevřela zpěvačka a hráčka na klávesy Veronika Wildová se svojí kapelou Divoko míchající v autorských písničkách pop s folkem i rockem. Z nabídky možnosti dvou přídavkových skladeb mezi romantickou či politicky nekorektní si publikum vybralo tu druhou a na zhudebněnou zpověď premiéra Andreje Babiše si zpěvačka coby rekvizitu nasadila brýle.

Hlavní hvězdou večera pak byl hudební projekt zpěvačky Blanky Šrůmové a jejího muzikantského i životního partnera, kytaristy, hudebníka a textaře Jana Sahary Hedla nazvaný Něžná noc. Ti v hodinovém bloku přehráli především skladby z jejich dvou desek pojmenovaných Neměj strach a Tak se věci mají, z nichž především titulní z prvního alba pořád způsobuje mrazení v zádech. I Blanka Šrůmová většinu písniček doprovázela společně s bubeníkem, baskytaristou a kromě Sahary ještě jedním sólovým kytaristou hrou na klávesy, mikrofon do ruky coby frontmanka vzala jen výjimečně. Sál byl uspořádán k sezení, ale v závěru setu už to několik fanoušků nevydrželo a šlo poslouchat pod pódium.

No a na muziku kolínského Kronos Comba, které celý hudební večírek uzavíralo, se někteří okamžitě roztančili. Kapela složená z členů kolínských rockových skupin se zpěvačkou Anežkou Mejzlíkovou totiž hraje speciální aranže světových hitů s kontrabasem v sestavě, takže nohy rozpohybovaly pecky od The Beatles, ale třeba i punkových Ramones.

Hudební program U Vypíchlého voka nebyl náhodný ani jednorázový, v nejbližších týden se tam chystá jak country bál, tak festival punkových kapel.