Téměř přesně v naplánovaném startu produkce třicet minut po devatenácté hodině čtyřhodinovou zábavu zahájil Tomáš Hajíček se svoji partou Krucipüsk, když se prošel hity od Druide! či Keltskej osud přes Criminal a Boombay až po několik novinek z nejnovější desky Tintili Vantili, která se bude před Vánoci teprve křtít.

Několik fanoušků v prvních řadách se dokonce rozpogovalo a všichni dohromady si vytleskali ještě přídavek. Po krátké přestávce pak pódium opanovaly Tří sestry bez dlouhodobě nemocného houslisty Františka Kacafírka jejichž play list se od minulé či předminulé zastávky příliš nelišil, protože jejich fanoušci mají rádi své jistoty.

Takže se tradičně začínalo písní Ztráta imunity, válčilo se s Turky, manažer Mafuna si zazpíval Pianofku, Angelo zamutoval a zpěvák Lou Fanánek chtěl zase být Homosexuálem, s čímž mu s chutí pomohl celý sál.Písničku Hoja hoj z filmu Noc na Karlštejně si se Třemi sestrami zazpíval Tomáš Hajíček, z aktuální poslední desky kapely zazněly jen lehce smutnější skladby Plechový Ježíš a Svatá Petra, Sovy v mazutu vzpomněly na Františka Sahulu.

S koncem koncertu nálada gradovala Nechci do ústavu, Mexiko, Život je takovej a Kovárnu si už zpívali úplně všichni a na mnoha místech včetně balkonu se tancovalo. Definitivní tečku za rozjuchaným večírkem udělaly, také tradičně, písničky Fáma a Modlitba pro partu při nichž téměř všichni muzikanti naházeli do publika, zdravícího také tradičními sepnutými palci a ukazováčky, svá propocená trička.

Harmonikářka Supice tak vtipně učinila s kalhotkami, které ovšem vytáhla z kapsy, už dávno před tím v písničce Kalhotky ze Lhotky.
„Je to sice pořád stejné, ale také pořád zábavné, člověk se při koncertu Tří sester nádherně odreaguje a pořád mě to baví. A letošní spojení s Krucipüskem byl geniální nápad," shrnul jeden z mnoha přítomných fanoušků.