Ve čtvrtek zahájil festival Pokáč, Martyho banda a nakonec Richard Krajčo a Nikolaos Grigoriadis zahráli a zazpívali hity kapely Kryštof.

Pátek potěšil především příznivce tvrdší muziky. Na podiu se postupně vystřídaly skupiny Telegraf, Komunál, Symphonity, Walda Gang a Traktor. Skupina Sendwitch kvůli časovému skluzu nakonec nevystoupila.

Start sobotního programu patřil dětem. Pořadatelé pro ně připravili dětskou diskotéku, vystoupení kouzelníka a spoustu her. Hudební část odstartoval revival Věry Špinarové, po kterém vystoupil Dalibor Janda. V sérii legend hudební scény pokračovali hosté ze Slovenska Vašo Patejdl se svou skupinou a kapela Metalinda.

O finále festivalu se postarala formace UDG a na samý závěr to rozjel Trautenberk. I když měl program kvůli rozmarům počasí zpoždění, tak si fanoušci na svou oblíbenou Tanz metalovou muziku Trautenberku počkali až do nedělních časných ranních hodin.

Celý festival doprovázel déšť, na který se pořadatelé připravili obrovským party stanem. Návštěvníci si ale trochou vody nenechali tuto výbornou akci znechutit, a tak bojovali proti dešti po svém: pláštěnkou a především dobrou náladou.