Rambo: Poslední Krev
Čas: 17:00 

Ještě jednou, naposled a osudově přichází do kin John Rambo v podání Sylvestra Stalloneho. Pátým premiérovým dílem uzavře svůj téměř čtyřicet let dlouhý příběh legendární postavy akčního filmu. Po nelítostných bojích v džungli a poušti ho uzavře tam, kde snímkem První krev začal. Doma v Americe, v Arizoně, kde žije život poklidného kovboje. Nakonec ho i tady dožene zabijácká minulost. 

Psí kusy 
Čas: 17:30 

Animovaná komedie pro všechny milovníky roztomilých čtyřnohých nezbedů. Lumpík je tak trochu rozmazlený, ale veselý pes, který nic neví o skutečném světě plném nástrah. Užívá si nejlepší pochoutky a drbání každý den. Jednoho dne se ale bude muset vydat za plot svého bezpečného domova a zažije dobrodružství, které si ani ve snu nedokázal představit.

Román pro pokročilé 
Čas: 19:30 

Šarmantní a noblesní Rudolf se po rozvodu, jež způsobila milostná avantýra, musí přestěhovat z přepychu velkoměsta do venkovského hotelu, který vlastní se svým bratrem Arturem. Rozladěn nastalou situací se Rudolf zmítá mezi odhodláním usadit se nebo si užívat s náhlými známostmi. Rudolf se přece jen pokusí navázat monogamní vztah, z něhož se ke všeobecnému překvapení vyvine vážná známost. Svět je ale malý a lež má krátké nohy – navíc když se do toho všeho přidá naštvaná exmanželka. V hlavních rolích hrají Marek Vašut, Miroslav Etzler, Berenika Kohoutová, Vanda Hybnerová či Jitka Čvančarová.

Ad Astra
Čas: 20:00 

Astronaut putuje k vnějším okrajům sluneční soustavy, aby našel svého pohřešovaného otce a odhalil tajemství, která zpochybňují podstatu lidské existence a naše místo ve vesmíru. Před dvaceti lety se vydal na jednosměrnou cestu k Neptunu otec vesmírného inženýra Roye McBridea. Jeho cílem bylo vyhledat známky mimozemské civilizace. Lehce autistický McBride nyní cestuje na okraj sluneční soustavy v jeho stopách. Chtěl by najít otce a pochopit, proč jeho mise selhala. Při cestě začíná odhalovat tajemství, které ohrožuje přežití naší planety.