Laffita dorazil v doprovodu dvou půvabných dam, herečky Evy Decastelo a zpěvačky a herečky Barbory Mottlová. "Nechte ten sál rozsvícený a já poprosím, aby vstali všichni přítomní muži," vyhlásila hned v úvodu moderátorka večera Eva Decastelo. "A teď si sedněte vy, kteří jste přišli dobrovolně," pointovala vzápětí. Načež přišel hlavní protagonista a hned práskl jednoho z pánů, který švindloval a nevstal.

"Koukal jsem se z okénka šatny," prozradil, aby později několikrát napomenul svého manžela, aby dění na pódiu z této střílny nešmíroval. Večer byl cele jeho, Eva Decastelo mu přihrávala a vracela jej tam, kde se v šíleném toku vyprávění ztratil, Barbora Mottlová zazpívala asi čtyři písničky. Osmany líčil svůj přílet ze slunné Kuby do šedivého Československa a následný pobyt i zaměstnání, které zde vystřídal. Než se k tomu dostal, stihnul ještě vysvětlil zpěvačce, že si pod vypasované šaty nemá brát kalhotky.

Salvy smíchu budila Laffitova čeština, která bavila i dámy na pódiu, přestože vyprávěné historky jistě neslyšely poprvé. "My jsme se strašně rozpovídali, a ještě jsme jednu základní historku neřekli, nebude vám vadit, když půjdete spát později?" zeptala se Decastelo publika zbytečně, takže došlo ještě na líčení operace očních víček i s peprnými následky a samozřejmě spojené s dalšími zážitky plnými humory. Nakonec Osmany bavil dvě hodiny a odměnou mu byl potlesk ve stoje zaplněného sálu. "Máme i vánoční show, tak doufáme, že nás sem zase pozvete," dal naději zejména nadšeným fanynkám.