Po promítnutí snímku přišli oba před diváky, aby odpověděli na jejich otázky, které pochopitelně směřovaly především k detailům ohledně natáčení. Debata se vedla i okolo druhého plakátu k filmu, na němž je herečka Tereza Ramba nahá a intimní partie jí zakrývá jen žehlička a šnůra od ní.

„Schválně jsme ho umístili do výšky, aby ho někteří nezneužívali a třeba se u něj nefotili,“ prozradil režisér. „No, tam kde on bydlí, není, ale já okolo něj chodím každý den,“ pobavil dodatkem Ondřej Vetchý.

„Natočíte někdy nějaký film bez scénáře vašeho otce?“ zeptal se později soukromě jeden z diváků. „Tak už jsem natočil, třeba Jízdu nebo Akumulátor 1 a vzhledem k tomu, že tatínek už scénáře psát nechce, tak mi asi nic jiného nezbyde,“ poučil i odpověděl Svěrák mladší a poté prozradil, že podle vlastního scénáře chystá divadelní hru a možná z ní bude i film. Pak oba ochotně rozdávali autogramy i se fotili s každým zájemcem.

Komedii s prvky magického realismu, v němž stárnoucímu spisovateli lezou do života jeho oživlé postavy, mohou zájemci zhlédnout v kolínském kině.