Koncert ukončila svým největším hitem Boky jako skříň zahraným coby přídavek a v akustickém provedení. „Tady v tom sále jsem zpívala, když mi bylo čtrnáct, v šatně jsem ještě našla nalepený plakát,“ vyznala se v úvodu svého koncertu.

Jinak k tanci ve velkém sále vyhrávala kapela Jel – Band dělící se zde o prostor s disko show Petra Berky, nechyběla ani oblíbená Hradecká cimbálová muzika. K tradicím tohoto bálu patři i láhve vína a skleničky připravené pro návštěvníky už na stolech, řízek a vepřová kýta nabízena zdarma ve třetím patře společenského domu a losování vstupenek, v němž si ti nejšťastnější odnášeli špičkový mobilní telefon, notebook či obrovskou televizi.

Radost udělala i cena útěchy, kterou byla celá upečená husa s knedlíky, zelím a několika lahvemi piva k tomu. Spokojené účastníky bálu pak do Kutné Hory a především Čáslavi a jejího okolí rozvážely autobusy přistavené přímo na Karlově náměstí. Definitivní tečku za letošní kolínskou plesovou sezonou pak udělal ples Taneční školy Matiáš v sále Na Zámecké.