Na dvou pódiích se za celý den představilo dvanáct kapel, které návštěvníky i přes třicetistupňové teploty postupně dostávaly do varu.

Na začátku vystoupil Oscar Mike s jeho kapelou, po něm na druhém pódiu zahráli Movebreakers, kteří svými hity začali přitahovat návštěvníky blíže k pódiu a roztancovávat je.

Na vedlejší scéně se mezitím připravil Queens of everything, po nichž následovalo vystoupení kapely The Tap Tap, která se skládá ze studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu. Nechyběl od nich ani známý hit Řiditel autobusu, kterým rozezpívali publikum.

Dále vystoupil Circus Praha & Bradley Stratton a hiphoper a reper Kapitán Demo.

Do velmi horkého odpoledne zazpíval k ochlazení svou Vánoční písničku Štědrej večer nastal Xindl X, který si na pódium zazpíval duet se Sabinou Křovákovou.

Dalším interpretem s hitovkami jako Zakázané uvolnění, Napořád, nebo píseň od Ready Kirken 1+1 se představil Michal Hrůza s kapelou Hrůzy.

Tomáš Klus předváděl show jak na pódiu, tak mezi diváky, mezi které při jedné ze tří z jeho zrovna složených písniček skočil. V další aktuálně složené písni zpíval o tatínkovi Mirkovi, kdy na svých ramenou měl vyzdvižené dvě děti. Následovala třetí složená píseň, odehraná při nalezení malé Zuzanky, která se ztratila mezi lidmi. Z jeho hitů zazněly například Pánu Bohu do oken, Marie, Nina a na závěr po skandování fanoušků přidal píseň s názvem Mantra.

Dalšími vystupujícími byli Gaia Mesiah, Vypsaná Fixa, a na závěr stage i diváky rozpálila kapela Škwor.

Na festivalu byl předán certifikát „čistý festival“, který hlavní pořadatel Petr Fořt daroval divákům v první řadě.

Příští ročník festivalu Brod 1995 se bude konat 17. srpna 2019 a již potvrzené kapely jsou Lenny a Horkýže Slíže.