Než v jedenadvacet hodin vtrhla na pódium, rozehřívala publikum chytlavými melodickými písničkami kapela EMMA Band z obcí okolo Úval se zpěvačkou Terezou Šimůnkovou a autorem většiny skladeb, saxofonistou, kytaristou a zpěvákem Rudou Rigem. Především jejich skalní fanoušci si po skončení čtyřicetiminutového setu vytleskali ještě jeden přídavek.

Pak už patřil sál Olze Lounové s její doprovodnou kapelou složenou z mladých muzikantů. Zpěvačka předvedla nejen oblíbený fór, když zahrála na kytaru a zazpívala zahraniční i tuzemské hity složené jen na čtyři akordy nebo svůj největší hit, Jsem optimista, zahrála a zazpívala v hudebních stylech vyžádaných publikem, takže zazněl punk, metal, ale i třeba opera. I při ostatních skladbách ze svého repertoáru skákala Olga mezi přítomné, zvala je na pódium, na jednu skladbu třeba všechny děti v publiku, které si s chutí zatančily, jindy naučila fanynku hrát na kytaru, to když struny mačkal kytarista a ona jela rytmus.

Setkání sběratelů se letos v Kolíně konalo poprvé.
OBRAZEM: Sběratelé se sešli poprvé v letošním roce

Ihned po skončení koncertu přišla mezi nadšené fanoušky, sama prodávala za symbolickou stokorunu CD, která okamžitě podepisovala a s dětmi i dospělými se fotila.Jednomu z dospělých obdivovatelů dokonce věnovala součást svého oblečení.

Požár - ilustrační foto
Středočeské požáry si loni vyžádaly 20 obětí
Z předání cen v rámci projektu 'Daruj radost' v Českém Brodě.
V Českém Brodě se rozdávala radost. Tři výherci obdrželi hodnotné dary