Luboš Pospíšil se svými spoluhráči v čele s multiinstrumentalistou a kapelníkem Ondrou Fenclem sáhl v repertoáru nejen k poslední sólové desce Poesis Beat, ale samozřejmě zpíval napříč celým svým repertoárem.

Koncert otevřela skladba Soukromá cesta do nikam a v první polovině koncertu zazněla jak letitá Kampa, tak třeba novější Tak navštiv bar s geniálním rýmem bar – Jethro Tull nebo další starší Klub osamělých srdcí. Kapela se nejen instrumentálně, ale i pěvecky předvedla v letitém hitu Vladimíra Mišíka Špejchar blues.

I v druhé polovině koncertu se představili se svým repertoárem muzikanti z kapely, Miroslav Linhart zazpíval Telefon, Ondra Fencl zase perfektní skladbu Magnety z repertoáru své kapely Hromosvod. „Tuhle píseň zahrajeme pro všechny zesnulé na Ukrajině a budeme ji hrát tak dlouho, dokud ten car válku neukončí,“ uvedl Fencl, který měl na klávesách pověšenou ukrajinskou vlajku, písničku Tak vznikla zem.

Titulní pecka z vůbec první desky Luboše Pospíšila Tenhle vítr jsem měl rád a další Dvě tváře: Jekyll a Hyde koncert ukončily, fanoušci ale byli jiného názoru a ještě si vytleskali dva přídavky Marylin, Goodbye a Pojďte s námi do bludiště. Pak už zbývaly jen autogramy a společné fotografování.