Večírek, na který dorazily dvě stovky fanoušků, odstartovala kapela Black Bells tvořená regionálními muzikanty a přehrávající pecky australské kapely AC/DC. Hlavní hvězdy na pódium nastoupily až před třiadvacátou hodinou a s novým bubeníkem Martinem Rokosem přehrály celou novou desku obsahující i starý hit Gambáč chlazenej.

„Na naší první desce je nahrávaná živě, teď už jsme hudebně i zvukově jinde, tak jsme ji nahráli znovu, pořád ji na koncertech hrajeme. Chtěli bychom se takhle k některým starším písničkám vracet," řekl Martin Peroutka, který u zrodu Modrých kozlů nestál a na první desce nehrál.

Naopak na ní bubnoval Láďa Dousek, který celý koncert zvučil a v druhé polovině i usedl za bicí, to když se kapela vrátila ke starým songům. Ještě před tím došlo na křest nové desky pojmenované Fak Jo, role kmotra se ujal kolínský metalový kytarista a rozhlasový moderátor David „Dejvy" Krédl, který ale nahrávku netradičně při slavnostním aktu ničím nepolil.

„Ne, polejvat ji nebudeme, je to netradiční křest," smál se Jiří „Mario" Kampe, zpěvák, textař, skladatel a duše kapely, který hodil desku fanouškům a na závěr koncertu k ní přibyly ještě další kousky. To už bylo po jedné hodině ranní a nejvěrnější fanoušci se ještě dožadovali přídavku.