Z úplně první desky zazněla titulní Tenhle vítr jsem měl rád, ještě starší pak byla Doky, vlaky, hlad a boty, kterou zpíval už Vladimír Mišík s kapelou Flamengo a Luboš Pospíšil pak s vokální skupinou C&K Vocal, z repertoáru Vladimíra Mišíka zazněl i legendární Špejchar blues, jež kapela nacvičila na oslavu Pospíšilových narozenin a dodnes jej na koncertech hraje tak, že každý člen kapely zazpívá jednu sloku.

Bubenice Pája Táboříková – Jirkovská si střihla Mercedes Benz z repertoáru Janis Joplin a fanoušky roztleskala Kráskou v nesnázích, která inspirovala režiséra Jana Hřebejka k jeho stejnojmennému filmu, ovšem v něm použil verzi písničkářky Radůzy.

Skladbu Tak vznikla zem věnoval povětšinou moderující klávesista a kapelník Ondřej Fencl fanynce Ivaně slavící narozeniny, legendární Kampa, kterou Pospíšil zpíval kdysi s kapelou Blue Effect, se změnila v tvrdou rockovou skladbu.

Nadšení fanoušci sedící u stolů si vytleskali ještě dva přídavky a ani po nich se jim příliš ze sálu s příjemnou atmosférou odcházet nechtělo.