Nebovidská tvrz otevře brány návštěvníkům v 18 hodin. Od 19 hodin bude na programu promítání pohádky pro děti Kočka a Pes: Šílené dobrodružství. V 21 hodin pak přijde na řadu promítání filmu pro dospělé publikum. Návštěvníci se mohou těšit na komedii Matka v trapu.

| Video: Youtube

Připraven je také doprovodný program. „Děti si mohou zahrát na čarostřelce s kuší, projít labyrintem, kulí srazit rytíře nebo vyzkoušet jinou z tvrzových her. Svou odvahu mohou prověřit v tajemném Pohádkovém sklepení. Zvonění kovářského kladiva o kovadlinu lze na tvrzi nejen zaslechnout, ale také si jej potěžkat a prověřit svou sílu. Vůni včelího vosku a trpělivost svíčkařky lze zažít ve svíčkárně,“ píše se na webu tvrze s tím, že v krčmě budou připraveny tvrzové palačinky a bramboráky, točené pivko či klobása. Akce se koná za každého počasí. V případě deště se promítání přesune do vnitřních prostor tvrze.

| Video: Youtube

Další promítání v rámci Letňáků na tvrzi 2024 se odehraje 26. července. Děti potěší pohádka Tonda, Slávka a kouzelné světlo, dospělé komedie Aristokratka ve varu. Třetí promítání je na programu 30. srpna. Děti se mohou těšit na pohádku Ptáci stěhováci, dospělí na Superženu.