Bývalý televizní bavič publikum rozparádil a rozezpíval písničkami od Olympiku, AC/DC i kapely Queen, pobavil leteckým fórkem i imitací Karla Gotta a ač nemocen, dvě skladby ještě přidal.

Parta okolo zpěváků Matěje Rupperta a Terezy Černochové pak s prvními tóny úvodní skladby zvedla přítomné ze židlí a ti vytvořili před pódiem pravý rockový kotel, který sice během hodinového setu trochu prořídl, přesto dobrá nálada panovala po celou dobu hodinové produkce.

Kromě hvězd ještě především k tanci vyhrávala čáslavská kapela B – Dance Band a po půlnoci DJ Petr Berka, další pouštěč, DJ Rámon, bavil v restauraci. Nechybělo ani tradiční vinné občerstvení připravené pro každého již na stole, řízek, chlebíčky a kýta rozdávané po celý večer a losování vstupenek, s hlavní cenou v podobě obří televize, cenou útěchy pak byla také jako obvykle kachna s knedlíky, zelím a kartonem piv.

Na zdaru bálu se podílí místní Aeroklub Kolín, a to nejen originální výzdobou zavěšenými modely letadel. Jako každým rokem i letos ples pilotů ukončil letošní bohatou plesovou sezonu v Městském společenském domě.