„Tři mušketýři byli také čtyři, tak proč ne my?“ smála se zpěvačka, mezzosopranistka, Radka Rubešová. Spolu s ní hudební těleso tvoří houslista Zdeněk Häckl, hráč na piano a akordeon Martin Kudrna a kontrabasista Petr Pavíček, všichni absolventi pardubické konzervatoře se v tomto projektu shlédli ve francouzském šansonu. S výbornou francouzštinou Radka Rubešová v odpovídajícím kostýmu zpívala písničky z repertoáru především Edith Piaf, ale i Jacquese Brela nebo Mireille Mathieu, došlo i na vlastní autorské skladby, to když pianista Martin Kudrna zhudebnil texty Guillaume Apollinaire či Davida Zierise.

Na publikum písničky znějící sice v originále, ale které znají z repertoáru Hany Zagorové, Heleny Vondráčkové, Hany Hegerové, Waldemara Matušky či Lenky Filipové samozřejmě zabíraly, navíc zahrané ve špičkové muzikantské interpretaci. Takže si se zpěvačkou broukali texty hitů jako jsou Vosková panenka, Lásko prokletá, Podívej, kvete růže, podívej případně Růže kvete dál.

„A teď si uděláme folkové okénko,“ uvedla Radka Matuškův evergreen Sbohem lásko, zazněla i Když pršelo proslavená Jiřím Suchým a Jiřím Šlitrem. To už to s publikem hodně šilo a po poslední písničce odmítalo publikum pustit z pódia a na přídavkovou veselou, samozřejmě ve francouzském originále interpretovanou Na silnici do Prášil, už publikum tleskalo do rytmu, v Kruhu přátel hudby věc nevídaná. Nakonec kapela prodala i několik CD, která muzikanti ochotně novým majitelům podepsali. Sympatické vybočení ze zavedených vážně hudebních kolejí obohacující úplně všechny.