Ačkoliv hlavní program festivalu pořádaného od roku 2012 v Kouřimi muzikantem Tomášem Waschingerem je soustředěn na sobotu 12. srpna, přijet můžete už v pátek, v Zahradě č.p. 9 je připravena od sedmi hodin večer Warm up party Petr Muk zblízka, vstupné je dobrovolné. Utábořit se můžete ve stanovém městečku v areálu festivalu zdarma, využít lze i kapacity některého z penzionů, seznam najdete ZDE.

Z loňského ročníku Kouřimské skály - Lucie Bílá & Petr Malásek:

Zdroj: Youtube

V sobotu se festivalový areál otevře v pravé poledne, hudební program odstartuje po 13 hodině Drum Show. Mezi vystupujícími najdete například Jakuba Smolíka, Michala Penka, Moniku Absolonovou nebo kapelu České srdce. A protože jde o festival rodinný, pořadatelé nezapomněli ani na děti. Pro ně vystoupí slavní Čiperkové a připraveny budou zábavné atrakce i Rozmarný dětský koutek.

Program festivalu Kouřimská skála 2023.Program festivalu Kouřimská skála 2023.Zdroj: se souhlasem pořadatele festivalu Kouřimská skála

Tradiční vzpomínkové vystoupení přijde na řadu ve čtvrt na devět večer, Petr Muk Band s Naomi Mukovou a hosty Milanem Peroutkou, Viktorem Dykem a Janem Dvořákem nabídne festivalovému publiku to nejlepší ze zpěvákova odkazu. A jak již bylo zmíněno, ti nejvytrvalejší si mohou ještě v neděli od 10 hodin užít Snídani s hudbou Petra Muka v Zahradě č.p. 9, vstup je zdarma.

Kouřimská skála 2018 - official aftermovie:

Zdroj: Youtube

Vstupenky pořídíte až do pátku 11.8. v předprodeji na webu za 600 Kč, na místě potom o sto korun dráž. Vstupenka pro děti do 130 cm vyjde v obou případech na 200 Kč. Kompletní program a další informace jsou na webu kourimskaskala.cz.