Po přestávce pak vyměnila kalhotový kostým za červené šaty a zaujala především osobitou interpretací skladby 'Jsi můj pán' z jednoho z prvních tuzemských autorských muzikálů Dracula, v němž nyní vystupuje.

Přestože Eva Burešová zpívala poměrně dost písniček, program samozřejmě nestál jen na ní. Hned po úvodní skladbě, Stokrát chválím čas, kterou vzdal zpěvák a moderátor Petr Konývka, jenž přišel na pódium oblečený jako doktor včetně pantoflí na nohou, hold Karlu Gottovi, sklidil možná největší a nejdelší potlesk večera.

První polovinu koncertu pak ukončil zase skladbou Jen pro ten dnešní den proslavenou Oldřichem Novým.

Pánská část publika samozřejmě zase tleskala především půvabným zpěvačkám Johaně Jeřábkové a Alžbětě Kosinové, a to v písních z muzikálů a filmů, kterým byl tento podzimní koncert zasvěcený. Zřejmě nejen svoji babičku potěšila Alžběta jednou z mála česky zpívaných písní z repertoáru Marie Rottrové Jak na tom právě jsem, v níž orchestr sáhl k soulové melodii.

Ten večer se Big Band blýskl i ve dvou orchestrálkách, třeba až v jazzové Armando’s Rhumba, kterou napsal Chick Corea a kde se předvedli i jednotliví muzikanti v sólech na své nástroje.

Do konce roku se Kolínský Big Band představí ještě na koncertu na Karlově náměstí v rámci oslav výročí Sametové revoluce a do divadla se vrátí na Silvestra.