Koledy s Deníkem si na Kolínsku zazpívali s rodiči i žáci MŠ Mašinka v Pečkách, a to v rámci svého jarmarku. “Moc rádi se do této akce zapojujeme. Letos poprvé v rámci našeho jarmarku vystoupil i náš školkový sbor Slavíček, který vznikl teprve v září a byla to jeho premiéra,” uvedla ředitelka MŠ Mašinka Květa Bubeníčková.

Česko zpívá koledy s Deníkem a kapelou Divoký Bill:

| Video: Youtube

Ve Středočeském kraji se zpívalo na více než sedmdesáti místech, mimo jiné na Mělníku, v Čáslavi, v Hořovicích, Kladně či Mladé Boleslavi, ale třeba i v hospůdce Masna ve Vraném nad Vltavou, či u brány do Lánské obory. V Praze se zpěváci sešli na skoro čtyřiceti místech, třeba u rodinného centra Knoflík, v obchodním centru Černý Most nebo parku Na Prameništi na Zličíně. Mnoho čtenářů Deníku se zapojilo přímo ve svých domácnostech.

V celé zemi se tak na takřka 800 místech sešlo přes sto tisíc zpěváků. Tradičními místy, kde šest koled podle hlasování čtenářů Deníků zaznělo, byla náměstí okresních měst, ale koledy si zazpívali i na školách, nebo u vánočních stromků v malých obcích po celé republice.

close Vánoční pouták info Zdroj: Redakce zoom_in

Vaše příspěvky můžete posílat na email vanoce@denik.cz, příspěvek doplňte prosím o vaše celé jméno a uveďte minimálně okres, odkud jste. Děkujeme!