„Tradičně na úvod vystoupí mažoretky Srdíčko paní Jarmily Pavlíčkové. Pak bude předtančení, které obstará taneční klub Bohuslava Matiáše při domě Dětí a mládeže v Kolíně. Vystoupí i taneční klub CrossDance pod vedením Vladimíra Vidnera a Naďi Eretové,“ uvedl pořadatel a ředitel Městského společenského domu Zdeněk Hejduk.

Návštěvníci se mohou těšit i na taneční klub Kocour Modroočko vedený Jolanou Burešovou a na Freaks Crew. „Oproti minulým ročníkům zůstala v programu jediná jistota a tou je kapela Paragraf 202 se zpěvačkou Janou Bechyňovou,“ uvedl.

Vedle toho se o zábavu v rytmu lidové hudby ve velkém sále postará malá dechová kapela Pardubická 6. Chybět nebude i půlnoční host! Tím bude revivalová kapela Lucie. „Hraje tam Ondřej Fencl, který působí v šesti kapelách. Bubeník chvilku bubnoval i v originální Lucii, a s Davidem Kollerem v jeho Koller Bandu. Jsou to opravdu špičkoví hudebníci a muzikanti. Fencl napsal i tři texty na CD Olympiku,“ dodal Zdeněk Hejduk.

A i před salónky to bude žít hudbou - zahraje zde domácí Studio Kolín. Vedle toho se v Komorním sále budou střídat kapely Mahlzeit se zpěvákem Petrem Konývkou a Sideways.

Pro všechny příchozí si Městský společenský dům připravil bohatou tombolu i chutné řízky s chlebem a okurkou, které jsou v ceně vstupenky.

Koná se tradiční veltrubský plesV pořadí již osmý Obecní společenský ples se koná v sobotu 26. ledna od 20 hodin ve Veltrubech. Tančit se bude v místním kulturním domě. K poslechu i k tanci zahraje hudební kapela ESO. Všichni se mohou těšit i na vystoupení dětí z veltrubské mateřské školky či na aerobic v podání děvčat ze základní školy. Vyjimečným hostem večera bude zpěvačka Heidi. Součástí programu bude i bohatá tombola, plná zajímavých cen.