Její čím dál větší lídr, Lukáš Čepelák z Kolína, dávno do jejich představení pašoval vtipné scénky, ovšem v tom posledním nazvaném Dokud nás smrt nerozdělí, které sehráli v neděli 26. března ve velkém sále kolínského městského společenského domu před rekordní návštěvou, předvedli na tuto zábavu dokonalou podívanou.

Jasně, scénář o tom, jak se matka svěřuje dceři se svým zpackaným manželstvím, aby spolu posléze vyrazily na diskotéku, staly se svědky poměrně cudného pánského striptýzu a dcera si onoho svlékajícího se muže později přivedla domů jako ženicha, se dá napsat do několika řádků.

Lukáš Čepelák v roli matky má však dar spojit všechny ty pavlačové drbny a matky stylu Homolkovic rodiny a zaujmout s nimi, všichni ostatní včetně dvou profesionálních tanečníků tomu dodávají ten taneční a pěvecký šmrnc. Pochopitelně nemohou chybět časté vulgarismy a sexuální narážky, to už tak nějak k této zábavě patří.

Taneční a pěvecká čísla kapely Rangers s písničkou Promovaní inženýři, Hříšného tance s Bayby sedící ne v koutě, ale mezi diváky, Martou Kubišovou utišující manželskou hádku Modlitbou pro Martu či Lucie Bílá zpívající Troubu jako plyn pouštěný naštvanou manželkou opilému partnerovi a mnoho dalších byla vtipně zakomponovaná do děje.

Na závěr už polovina přítomných tančila, došlo i na předání dortu oslavenci a společné fotografování. “Byli jste výborné publikum, do dnešního dne jsme moc repríz neměli, navíc se o nás pokouší nějaké virózy, ale podrželi jste nás,“ loučil se s publikem Čepelák.

A že zábava prezentovaná skupinou Techtle Mechtle padá na úrodnou půdu, dokládá fakt, že na prosincové představení, které se odehraje jen v několika vybraných místech, je už teď na to kolínské v městském společenském domě prodaných více jak sto vstupenek a zhruba tolik jich je zarezervovaných.