„Chtěli bychom jim takto poděkovat za enormní nasazení v kovidové době, která samozřejmě i tyto plesy odsunula,“ řekl mimo jiné ředitel nemocnice Petr Chudomel, kterého na pódium pozval moderátor celého večera herec Jan Čenský.

Ten celý večer uváděl z hlavy, vtipkoval na adresu sestřiček na balkoně i tanečnic v keckách a když už se zvučení hostujících muzikantů hodně protahovalo, bavil historkami z natáčení seriálu Ordinace v Růžové zahradě a neodmítal ani společná focení.

Petr Chudomel od mikrofonu poděkoval i hlavním organizátorům plesu Stáně Kubincové a Danovi Veselému, kteří připravili i lákavou tombolu s více než tisícovkou cen. O předtančení se postarali Tereza Prucková s Michalem Necpálem.

„Tančil jsem s ní v prvním ročníku StarDance a vypadli jsme s tangem, takže tenhle tanec tu dnes určitě tančit nebudu,“ zavzpomínal a pobavil Jan Čenský.

O muziku se staral kolínský taneční orchestr Peklo se zpěvačkou Alžbětou Kosinovou. Coby hudební host pak před jedenáctou hodinou bavila kapela Karel Gott Cover Band se zpěvákem, moderátorem, DJ a dabérem Milanem Fialou a v Kolíně dobře známém kytaristovi, bývalém moderátorovi Rádia Beat Janem Tomkem.

Nechyběl ani fotokoutek zdarma a řízek pro každého návštěvníka.