Více jak dvacet muzikantů z ukrajinského Charkova s dirigentem Denysem Domoshenkem, zpěvačkou Osnekou Viktoriianou a zpěvákem Savarenkovem Mykytou roztleskali a rozezpívali publikum skladbami světových rockových kapel.

Večer otevřeli směskou od britských Deep Purple. V první polovině koncertu zazněly ještě skladby od The Beatles, Nirvany, Metalliky nebo z filmu Piráti z Karibiku a ukončila ji směs písniček kapely Queen.

Americký zpěvák a kytarista Adam Bomb hrál a zpíval v Kolíně U Vodvárků.
Americký zpěvák a kytarista Adam Bomb opět v Kolíně. Hrál a zpíval U Vodvárků

Už před přestávkou někteří fanoušci tleskali ve stoje, po pauze nadšení pokračovalo: originální přednes skladeb od kapel Kiss, AC/DC, Depeche Mode nebo Coldplay nenechalo přítomné v klidu, došlo i na světélka mobilních telefonů. Celý koncert ukončila směs písniček skupiny The Prodigy. „Byla to totální bomba, jsem naprosto nadšený,“ zhodnotil Jakub, jeden z návštěvníků obrážející tuzemské hudební festivaly.

Mnoho přítomných využilo možnosti přispět financemi do kasičky na podporu válkou decimované Ukrajinou a to na konkrétní věci a za to si coby dárek odnést CD nebo plakát. Prime Orchestra by se měl do kolínského společenského domu vrátit s novým repertoárem opět na jaře.