Úvodní maturitní video se neslo na letošní mafiánské vlně, tentokrát se bojovalo o maturitní otázky a nechyběly ani akční honičky v autech natáčené na nedalekém letišti. Role si ve videu zahrály i ředitelka školy Klára Brezmenová a zřizovatelka Daniela Dalecká a přímo z plátna se stejně oblečení studenti i s inkriminovaným kufrem plným maturitních testů dostali na prkna tanečního sálu, aby předvedli své opět akční předtančení.

Natěšené rodinné příslušníky, kamarády a známé, než se jejich studenti převlékli do gala, pobavila nejdříve mažoretka Veronika Simonová, držitelka mnoha cen a účastnice televizní soutěže ČeskoSlovensko má talent a pánská taneční skupina Pussáci křepčící s hůlkami převážně na písně diskotékového mága Michala Davida.

Pak už pod taktovkou moderátora Jana Michaloviče nastupovali tentokrát hned na dva červené koberce sami, ve dvojicích i trojicích postupně všichni studenti převážně uměleckých oborů této soukromé školy, aby přebraly šerpy z rukou třídních učitelek Ivy Součkové, Aleny Matějíčkové a Naděždy Rytířové, asistovaly i ředitelka a zřizovatelka. A rozdávaly se nejen růže či doutníky, ale i kaktusy.

Za studenty z pódia promluvili Petr Švorc a Tamara Krumichová, za pedagogy ředitelka školy. Pak už následoval tradiční přípitek, společné focení, tanec s učiteli a rodiči na písně interpretované nymburskou kapelou Fortuna 77.

Všeobecnou zábavu přerušil půl hodiny před půlnocí bubeník Jan Kmoch doprovázející famózním výkonem své přednatočené základy a navazující tradiční studentské půlnoční překvapení, kdy se navzájem trumfující a různě postrojené skupinky nakonec sešly u písně z filmu Hříšný tanec i s efektní zvedačkou v režii dvou mladíků. Celý bál pak ukončil DJ.

Zcela poslední letošní studentský ples bude patřit za dva týdny poděbradskému učilišti.

close Plesová sezona info Zdroj: Deník zoom_in Plesová sezona