Nestěhovalo se dovnitř, ale k pevným lavičkám pod střechu na stejném místě. Nakonec to možná koncertu i víc prospělo, koncertní plac tak byl více sevřenější a nálada intimnější.

Luboš Pospíšil má na svém kontě velké množství desek, z nichž spousta písniček dávno zlidověla, takže by z nich mohl vytvořit několik recitálů. „Hraji sám, ve dvojici s různými spoluhráči i s kapelou a ten koncert je pokaždé trošku jiný, repertoárově se překrývá tak ze šedesáti procent,“ řekl k tomu zpěvák.

Na terasách za kolínským společenským domem začal skladbou Můžem si za to oba, nechyběl Motýl anonym nebo Kráska v nesnázích, v druhé polovině koncertu došlo na připomínku spolupráce s Radimem Hladíkem a jeho Blue Effektem v podobě písničky Kampa, ale i titulní z jeho poslední sólové desky Poesis beat či hold kutnohorské kavárně V blues café ze stejného alba. „Můžu říci, že už je zlaté,“ dodal k této desce Pospíšil. Skoro všichni si pak zpívali Tenhle vítr jsem měl rád z LP, které vyšlo před čtyřiceti lety nebo nesmrtelné hity Marylin, goodbye či Pojďte s námi do bludiště. Dvakrát dostal možnost předvést své jazzové kytarové choutky Bohumil Dvořák. Na úplný konec rozdal hlavní protagonista několik podpisů.

Ve středu na terasách zahraje trio muzikantů vzdávající hold legendárnímu folkovému a trampskému zpěvákovi a autorovi Wabimu Daňkovi.