Ta se konala již podruhé. Po loňském úspěchu se zábavu její organizátoři rozhodli uspořádat i letos. „Myslím si, že loňská zábava měla úspěch. Byla jsem spokojená,“ vzpomínala trenérka občanského sdružení Corridoor Eliška Strakošová.

Zábava měla i letos benefiční nádech. „Cílem této akce je vybrat nějaké peníze na fungování občanského sdružení a ve prospěch dětí z aerobiku,“ vysvětlila Strakošová. „Sponzorů ubývá, takže si chceme trochu pomoct sami,“ dodala trenérka.

Kromě tance, zábavy a společenské konverzace na zábavě nechyběl ani aerobik. Pro příchozí bylo připraveno několik exhibičních vystoupení. „Představily se děti z Českého Brodu, které se připravují na závody wellnes teamů a také děti, které dělají sportovní aerobik. Mezi nimi byla i Míša Holubcová, která se umístila na druhém místě mezi kadetkami na mistrovství světa na Martiniku,“ přemítala Eliška Strakošová.

Vedle mladé nadějné krve se předvedli i zkušení harcovníci, kteří patří také do široké rodiny občanského sdružení Corridoor „Byli tu také svěřenci Jakuba Strakoše z Prahy, jsou mezi nimi třeba i mistři světa a Evropy, takže špičky,“ vypíchla Strakošová.

A o aerobikovou zábavu byl skutečně zájem. „Jsou tu rodiče mých svěřenců, známí, kamarádi, jejich kamarádi, ale i spousta dalších,“ shrnula trenérka Corridooru. Více jak dvě stovky lidí zaplnily všechny prostory sokolovny. Ta v sobotu večer, dalo by se říci, doslova tepala energií.

Martin Šnajdr