Ta až na jednu změnu působí od začátku své existence v jedné sestavě a v posledních deseti letech v ní na kytaru hraje, zpívá, textuje a básní Milan Rehák řečený Pan Milan z Volárny, na basovou kytaru hraje a zpívá Honza Mariánek z Týnce nad Labem, za klávesami stojí a také zpívá Jencek Kosař z Cerhenic a bicí obsluhuje Láďa Chaloupecký z Týnce nad Labem. Coby stálý host ještě v Něcu na saxofon hraje Petr Mach z Kolína. V této sestavě a za pomoci kytaristy Olina Rokyty Něco natočilo tuto desku v obecné škole v Pňově – Předhradí.

Okolo deváté hodiny Pan Milan zarecitoval báseň a kapela spustila rokenrol Tajnej, kterým okamžitě zdvihla první tanečníky ze židlí.

Kapela pokračovala opět svižnou motorkářskou titulní skladbou z CD, pak přidala písničku Sokolové s tradiční a nezbytnou Jencekovou cvičební sestavou. To už na parketu řádilo více lidí a všichni se dál bavili při dalších skladbách, jako jsou starší Kopáč, Kat Mydlář z nové desky, Hot Dog nebo Houpačky a kolotoče.

Role kmotra křtu desky se na naléhání kapely ujal příbuzný jednoho z muzikantů řečený Tatynek, který jediný vyslyšel volání po společenském oděvu a dorazil v saku a s motýlkem.

Následovala dražba polité desky, na jejímž závěru zlil kapelu a především Milana Reháka muž věnující bankovky.

Po dalším bloku pak následovala autogramiáda ve stánku, kde se kromě aktuální desky prodávaly i další tři desky, z nichž Archivní šlágry mapují začátky kapely.

„Je určená našim největším fanouškům a archivářům,“ poznamenal k tomu Rehák.

Komplet všech čtyř desek s bonusem v podobě trička pod názvem Kolekce Něco se dal pořídit za čtyři stokoruny.

Při autogramiádě přišly na řadu nejen obaly desek, ale i bříška a ňadra fanynek a dokonce i břicha či pozadí fanoušků – zkrátka velká legrace, jak je u Něca zvykem.

Hudební bloky doprovázela video projekce, kde se promítaly staré klipy či záznamy z koncertů, nechybělo ani rozdávání svítících náramků a na píseň Kolotoč i výbuchy pyrotechniky.

Po jedné hodině ranní pak kapela skončila produkci a kdo měl ještě málo, bavil se při disko show.

Zdeněk Hejduk