Orozovičův recitál se podle jedné skladby jmenoval Když chlap svléká tmu a doprovodila jej kapela CO složená ze špičkových muzikantů. Sál opět uspořádaný ve stolové úpravě byl slušně zaplněný převážně dámským publikem, kromě fanynek domácích či z blízkého okolí dorazily do Kolína i třeba dámy až z moravské Břeclavi. „Jo, z takové dálky jsme přijely, máme ho prostě rády,“ vyznaly se fanynky. Jejich idol na pódiu předváděl především šansonovou polohu, ale občas kapela slušně zrychlila či přitvrdila.

Slavnostní zahájení stavby bezbariérového podchodu na kolínském nádraží.
Začala stavba bezbariérového podchodu na nádraží. Radnice chystá i parkovací dům

„Tuhle písničku zpívám s Anetou Langerovou, ta ale kvůli jedné skladbě nepřijela, tak ten duet zazpívám sám,“ uvedl Orozovič skladbu Je to dávno, která jako singl úspěšně bodovala na poslechových platformách. Nechyběla zhudebněná poezie, když zazpíval písničku Náušnice, věnoval tuto proprietu ženě sedící u prvního stolu, při úvodní Hippokratova armáda se zeptal na přítomnost doktora, z publika se mu dostalo ujištění, že tu jsou alespoň zdravotní sestřičky a pak ji zazpíval, mimochodem v klipu ji s ním interpretuje zmíněný Vladimír Javorský.

Dramaturg Jakub Felcman představil v kolínském kině rumunský film.
Rumunský film Zlý časy představil v malém sále Kina 99 dramaturg Jakub Felcman

Před závěrečnou a titulní celého koncertu Když chlap svléká tmu zazněla ještě velice působivá a zároveň vtipná Černá Petra (Labutí píseň), nadšení fanoušci si vytleskali ještě jednu skladbu s kapelou, celý výborný koncert ukončil hlavní protagonista hrající sám na klávesy a zpívající. Pak už zbýval čas na autogramy na rozdávané fotografie, prodávané debutové CD i do knihy a samozřejmě společné fotografování.