Tradiční moderátor akce Slávek Boura pozval na pódium hostitelku odpoledne, ředitelku domova Janu Pilnou a podporovatele akce Martina Hrabánka, radního Středočeského kraje pro oblast sociálních věcí, starostu města Kolína Michaela Kašpara nebo Ilonu Chrtovou, místopředsedkyni Výboru pro sociální věci Středočeského kraje, kteří zaplněné auditorium pozdravili.

Než se přítomní roztančili, pobavila je akrobatickým tancem u tyče zvaném pole dance Nicole Amy Vindušková. Pak už vypukla zábava a už při prvních taktech úvodní písničky nestárnoucí zpěvačky Heidi Janků byl parket okamžitě plný. Jana Pilná zve na tyto plesy stálý okruh vystupujících umělců, kteří akci rádi podpoří - a navíc je mají klienti těchto zařízení nesmírně rádi.

Po Heidi Janků tak plný sál rozezpívali Stanislav Hložek či skupina Maxíci, jejichž hity samozřejmě zabírají na první dobrou. Stejně tak chytlavý repertoár vybírala kolínská kapela Eso se zpěvačkou Ladislavou Červínovou. A to ještě nemoc vystavila omluvenku kolínskému Elvisu Presleymu Milanovi Hrochovi. V závěru plesu pak bavil mladý zpěvák Vašek Janoušek.

Nechybělo vyhlášení nejlepšího tanečního páru i jednotlivých tanečníků, lístečky štěstí s mnoha cenami i občerstvení, ať už připravené na stolech v podobě dortu a chlebíčku, nebo před závěrem podávaná večeře se řízkem a salátem, i nealkoholických nápojů volně k dispozici. Za rok pak všechny čeká jubilejní dvacátý ročník a je otázkou, jestli organizační duše Jana Pilná osloví a na pódium přivede nějakou další slavnou a populární osobnost.