Jeho čtvrteční koncert začal se zhruba půlhodinovým zpožděním vinou jeho pozdního příjezdu, ale to nikomu z ve valné většině přítomných mladých lidí vůbec nevadilo. V úvodu koncertu zahrál Záviš vážné a smutné písničky. „Zahraji vám poslední smutnou, tu vůbec nejsmutnější,“ uvedl skladbu o tom, jak je to tragické, když dojde pivo.

Přestávku původně vyhlášenou na cigáro vyplnil protagonista nejen vdechováním kouře, ale především podepisováním prodávané knihy Pralinky z mašinky, z které před tím četl několik básniček vyvolávajících salvy smíchu. Jeho manažerka, kterou oslovoval Charlie, nakonec prodala úplně všechny výtisky, které s sebou přivezla.

Druhá polovina koncertu byla v podstatě hraním na přání, malá holčička si vykřičela kontroverzní Dvě panenky, došlo i na Špeditéry, Chcánky či Já na vojnu nepudu. Texty Závišových písniček se sice hemží sprostými slovy, ale svým osobitým humorem dokáží pobavit, což se potvrdilo i tentokrát, kdy nechyběl sborový zpěv i tleskání do rytmu.

Povedený koncert Knížete pornofolku zakončil koncertní půl rok v Městském společenském domě, kde teď začínají kulturní prázdniny, ale už v září se vrátí koncerty i na terasy, jejichž prostředí chválí diváci i účinkující.